Skip to content

Chocolaty & low acidity – 8% off Kenon Baby Bar

+49 40 822 4567 90

Gift Ideas

Looking to give something special? Impress your family and friends with our unique gifts that will delight any coffee lover! Explore our wide range of coffee-related gifts, carefully selected for you and your loved ones.

86 Products

Tamper (Barista Line) Nylon Noir - Hauck

Tamper (Barista Line) Nylon Noir - Hauck

★★★★★ ★★★★★ (0)
86,47 €
No.: 9178
Delivery 1-3 Days
Double Brush for Tamper - Hauck

Double Brush for Tamper - Hauck

★★★★★ ★★★★★ (0)
30,21 €
No.: 9181
Delivery 1-3 Days
Dogliani Foccaccia Dolce

Dogliani Foccaccia Dolce

500g | 05.2026
★★★★★ ★★★★★ (0)
12,03 €
(24,06 €/kg) | No.: 4460
Delivery 1-3 Days
Motta - Tamping station

Motta - Tamping station

★★★★★ ★★★★★ (1)
31,07 €
No.: 2439
Out of stock Unavailable
Set of 2 glasses Dusk / Pink-Grey - LSA

Set of 2 glasses Dusk / Pink-Grey - LSA

★★★★★ ★★★★★ (0)
40,59 €
No.: 2977
Out of stock Unavailable
Pack of 4 Gems / Amber glasses - LSA

Pack of 4 Gems / Amber glasses - LSA

★★★★★ ★★★★★ (0)
42,41 €
No.: 2978
Out of stock Unavailable
Giant decorative sugar cup - La Genovese

Giant decorative sugar cup - La Genovese

★★★★★ ★★★★★ (0)
34,54 €
No.: 2065
Out of stock Unavailable
Set of 4 Garnet wine glasses - LSA

Set of 4 Garnet wine glasses - LSA

★★★★★ ★★★★★ (0)
48,38 €
No.: 2950
Out of stock Unavailable
Tamper (Premium-Line) Rune Kona Wild - Hauck

Tamper (Premium-Line) Rune Kona Wild - Hauck

klaerung liegt bei Anne
★★★★★ ★★★★★ (0)
147,06 €
No.: 9201
Out of stock Unavailable
Babbi Bonette Fondente

Babbi Bonette Fondente

180g | 10.2026
★★★★★ ★★★★★ (0)
22,24 €
(123,56 €/kg) | No.: 40034
Out of stock Unavailable
Viennese Wafers Classic (Viennesi) - Babbi

Viennese Wafers Classic (Viennesi) - Babbi

20g | 06.2026
★★★★★ ★★★★★ (1)
1,93 €
(96,50 €/kg) | No.: 4781
Out of stock Unavailable
Filled biscuits (Cosi Chini) - Tumminello

Filled biscuits (Cosi Chini) - Tumminello

320g | 06.2026
★★★★★ ★★★★★ (0)
8,18 €
(25,56 €/kg) | No.: 4641
Out of stock Unavailable
Hauck Tamper Barista Line Vega Skater

Hauck Tamper Barista Line Vega Skater

★★★★★ ★★★★★ (0)
128,97 €
No.: 9177
Out of stock Unavailable
Babbi Babbini Refillpack

Babbi Babbini Refillpack

1kg | 06.2026
★★★★★ ★★★★★ (0)
75,85 €
(75,85 €/kg) | No.: 4780
Out of stock Unavailable
Tamper (Barista-Line) Walnut wood – Hauck

Tamper (Barista-Line) Walnut wood – Hauck

★★★★★ ★★★★★ (0)
86,47 €
No.: 9175
Out of stock Unavailable
Filled biscuits (Zuccotti) - Tumminello

Filled biscuits (Zuccotti) - Tumminello

320g | 05.2026
★★★★★ ★★★★★ (0)
8,18 €
(25,56 €/kg) | No.: 4640
Out of stock Unavailable
Cardiddi box - Tumminello

Cardiddi box - Tumminello

120g | 06.2026
★★★★★ ★★★★★ (0)
8,57 €
(71,42 €/kg) | No.: 4656
Out of stock Unavailable
Babbi Viennesi Pistacchio Display

Babbi Viennesi Pistacchio Display

1,2 kg | 06.2026
★★★★★ ★★★★★ (0)
96,17 €
(80,14 €/kg) | No.: 40030
Out of stock Unavailable
Babbi Waferone Pistachio Display

Babbi Waferone Pistachio Display

720g | 06.2026
★★★★★ ★★★★★ (0)
43,22 €
(60,03 €/kg) | No.: 40028
Out of stock Unavailable
Ricci with pistachios - Tumminello

Ricci with pistachios - Tumminello

220g | 05.2026
★★★★★ ★★★★★ (0)
11,07 €
(50,32 €/kg) | No.: 4643
Out of stock Unavailable