Espresso MOKA tasting pack
750g
|
Ground Coffee
★★★★★
★★★★★
(0)
16,17 €
(21,56 €/kg)
|
No.: 11370
Choose your option
GROUND FILTER COFFEE tasting pack
750g
|
Ground Coffee
★★★★★
★★★★★
(0)
22,72 €
(30,29 €/kg)
|
No.: 11371
Choose your option
Espresso MOKA tasting pack
750g
|
Ground Coffee
★★★★★
★★★★★
(0)
16,61 €
(22,15 €/kg)
|
No.: 11369
Choose your option
Espresso for Portafilter Machines - tasting pack
750g
|
Ground Coffee
★★★★★
★★★★★
(0)
11,27 €
(15,03 €/kg)
|
No.: 11368
Choose your option
Espresso Decaf Trio Tasting Pack
750g
|
Ground Coffee
★★★★★
★★★★★
(0)
15,37 €
(20,49 €/kg)
|
No.: 11374