Skip to content

Chocolaty & low acidity – 8% off Kenon Baby Bar

+49 40 822 4567 90

Gift Ideas

Looking to give something special? Impress your family and friends with our unique gifts that will delight any coffee lover! Explore our wide range of coffee-related gifts, carefully selected for you and your loved ones.

86 Products

Espresso cup white "Maniko" - Club House

Espresso cup white "Maniko" - Club House

★★★★★ ★★★★★ (0)
12,03 €
No.: 2748
Delivery 1-3 Days
Dogliani Cantucci al Cioccolato

Dogliani Cantucci al Cioccolato

200g | 11.2026
★★★★★ ★★★★★ (1)
7,60 €
(38,00 €/kg) | No.: 4456
Delivery 1-3 Days
Milk Jug Europa (Matte Black) – Motta

Milk Jug Europa (Matte Black) – Motta

★★★★★ ★★★★★ (0)
24,15 €
No.: 2959
Delivery 1-3 Days
Espresso cup white and blue "Maniko" - Club House

Espresso cup white and blue "Maniko" - Club House

★★★★★ ★★★★★ (0)
13,76 €
No.: 2747
Delivery 1-3 Days
Chili Crisps - Lava Cheese

Chili Crisps - Lava Cheese

60g | 07.2027
★★★★★ ★★★★★ (0)
6,25 €
(104,17 €/kg) | No.: 4684
Delivery 1-3 Days
Hauck Tamper Premium Line Rune Kona Nuss

Hauck Tamper Premium Line Rune Kona Nuss

★★★★★ ★★★★★ (0)
147,06 €
No.: 9205
Delivery 1-3 Days
Cocoa Powder Shaker - Motta

Cocoa Powder Shaker - Motta

★★★★★ ★★★★★ (0)
6,84 €
No.: 2495
Delivery 1-3 Days
Funnel for portafilter - Motta

Funnel for portafilter - Motta

★★★★★ ★★★★★ (1)
8,57 €
No.: 2630
Delivery 1-3 Days
Tamper holder wood - Motta

Tamper holder wood - Motta

★★★★★ ★★★★★ (2)
9,43 €
No.: 2622
Delivery 1-3 Days
Giant decorative cup for sugar - Caffè Kenon

Giant decorative cup for sugar - Caffè Kenon

★★★★★ ★★★★★ (1)
34,54 €
No.: 2069
Delivery 1-3 Days
Cappuccino cup red - Club House

Cappuccino cup red - Club House

★★★★★ ★★★★★ (0)
7,70 €
No.: 2799
Delivery 1-3 Days
Hauck Tamper Competition Line V7

Hauck Tamper Competition Line V7

★★★★★ ★★★★★ (0)
138,40 €
No.: 9204
Delivery 1-3 Days
Hauck Leveler Competition Line V3

Hauck Leveler Competition Line V3

★★★★★ ★★★★★ (0)
103,78 €
No.: 9182
Delivery 1-3 Days
Tamper Rune Puzzle (Barista Line) Wood straight - Hauck

Tamper Rune Puzzle (Barista Line) Wood straight - Hauck

★★★★★ ★★★★★ (0)
121,09 €
No.: 9179
Delivery 1-3 Days
Espresso cup white and red "Maniko" - Club House

Espresso cup white and red "Maniko" - Club House

★★★★★ ★★★★★ (0)
13,76 €
No.: 2745
Delivery 1-3 Days
Espresso cup Marziali 100 Anni

Espresso cup Marziali 100 Anni

★★★★★ ★★★★★ (0)
12,90 €
No.: 20021
Delivery 1-3 Days
Quaranta ARABICA
Röstfrisch Freshly roasted
Bundle Bundle

Quaranta ARABICA

1kg | Whole Bean | 07.2028
★★★★★ ★★★★★ (0)
25,89 € 27,82 € 6%
(25,89 €/kg) | No.: 11398
Delivery 1-3 Days
Quaranta ARABICA

Quaranta ARABICA

250g | Whole Bean | 02.2028
★★★★★ ★★★★★ (0)
8,18 €
(32,72 €/kg) | No.: 11401
Delivery 1-3 Days
Quaranta ORO
Bundle Bundle

Quaranta ORO

1kg | Whole Bean | 06.2028
★★★★★ ★★★★★ (0)
24,93 €
(24,93 €/kg) | No.: 11397
Delivery 1-3 Days
Tamper (Barista Line) Vega Puzzle Wood straight - Hauck

Tamper (Barista Line) Vega Puzzle Wood straight - Hauck

★★★★★ ★★★★★ (0)
121,09 €
No.: 9180
Delivery 1-3 Days